kalibrit të madh çelik inox tub ngjitur


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  standard: ASTM A778, A312 ASTM, JIS G3448, EN10312, ASME B36.19M
  materiali: 304 316 304L 316L 321
  OD: 300 deri 1500mm,
  trashësi: 3mm në 15mm, si klient e nevojshme
  Përfundojë sipërfaqe : Turshi, Mill
  teknika: i ngjitur
  Aplikacion kimike bimore, bimore petro-kimike, pulpë dhe letër mulli, ushqim dhe pije bimore, të naftës dhe gazit                       
  Productions Shfaq:
  diametër të madh çelik inox tub ngjitur       madh tub diameter ss (6) .jpg

  kalibrit të madh çelik inox tub ngjitur       Madhe-diameter ss tub (3) .jpg

  ASTM A312, ASTM A778, ASTM A358 Specifikim për diametër të madh vlerëson (specifikat dhe përmasat janë për ASME vetëm B36.19M):

  Diametër të madh çeliku Stainless tub Spec.png

  Diametër tub madhe (dimension TOLERANCA TABELA)

  Diametër të madh çeliku Stainless tub Standard.PNG

  Packaging & Shipping:

  Diametër të madh çelik inox paketë tub

  Kontrolli i cilësisë:

  ngjitur tub test.png

  test.jpg

  Certifikata:

   Certifikata tub ngjitur .jpg

  Shërbimet tona:

   ss bar banesë shërbimit .jpg

  Aplikimet:

   Sakysteel’s kalibrit të madh çelik inox tub ngjitur applications: Petroleum, chemical, paper, energy, metallurgical heat transfer, sewage and other projects.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!