Rreth nesh

    Saky Steel Co, Ltd, është e vendosur në Jiangsu Province. Kompania është themeluar në vitin 1995. Tani kompania mbulon gjithsej 220.000 metra katrore. Kompania ka një punonjës të përgjithshme prej 150 nga të cilët 120 janë profesionistë .Të kompania ka zgjeruar vazhdimisht veten ndonjëherë që është themeluar. Tani kompania është një ISO9001: 2000 kompani të certifikuara dhe është dhënë vazhdimisht nga qeveria lokale.
    Kompania përmes shkrirjes së çelikut investim dhe fallsifikimit të stabilitetit të rinisë fabrikë, një gamë të gjerë të resources.Main dispozicion prodhojnë dhe procesi çelik bar / shufra / bosht / profili, çelik tub / tub, spirale çeliku inox / fletë / pjatë / strip, çelik tela çeliku Products / wire furnizimit kompani shufra / rope.Our tel nga Saky, TISCO, Lisco, BAOSTEEL, JISCO dhe kështu on.We mund ta rregulloje jo-standarde produkte të veçanta çelik me cilësi të lartë me kohë të shkurtër. Produktet tona përdorur për të pajisjeve të trajtimit kimike, kimikate tanke, pajisje petrokimike dhe pllaka për shtyp. Ajo është përdorur edhe në trajnerëve hekurudhore, produkte çati kullimit, kornizat me dyer stuhi, makineri e ushqimit dhe sendesh.
    Kompania jonë zhvillohet tregjet ndërkombëtare më shumë se 20 vjet, dhe të krijuar partneritet të gjatë me Gjermaninë, Amerikës së Jugut, Australia, Arabia Saudite, Azinë Juglindore. etj. Ne do të jetë në bazë të menaxhimit të avancuar dhe konceptit të shërbimit të ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të përkryer për të gjithë ndërmarrje prodhuese. Ne mirëpresim klientët nga e gjithë bota për të bashkëpunuar me ne.