за нас

    Saky челик копродукции, Ltd е лоцирана во Jiangsu покраината. Компанијата е основана во 1995 година Сега компанијата опфаќа целосно 220.000 квадратни метри. Компанијата има вкупно вработени од 150, од кои 120 се професионалци .На компанијата е постојано се проширува со работа, бидејќи тоа е основана. Сега компанијата е ISO9001: 2000 уверение компанија и континуирано се доделени од страна на локалната власт.
    Компанијата преку инвестиции челик топење и фалсификување стабилност фабрика биографија, со широк спектар на достапни resources.Main произведуваат и процесот на нерѓосувачки челик бар / шипки / вратило / профил, цевка од нерѓосувачки челик / цевка, од нерѓосувачки челик серпентина / состојба / плоча / ленти, од нерѓосувачки челична жица / жица прачка производи / жица rope.Our снабдување компанија од SAKY, TISCO, Lisco, Baosteel, JISCO и така on.We може да го прилагодите нестандардни специјални производи од нерѓосувачки челик со висок квалитет, со кратко време. Нашите производи се користат за хемиски третман опрема, хемикалии тенкови, петрохемиски опрема и притиснете таблички. Тоа е исто така се користи во железничките вагони, покрив дренажа производи, рамки бура врата, машини за храна и прибор за јадење.
    Нашата компанија развива меѓународните пазари повеќе од 20 години, и воспостави долго партнерство со Германија, Јужна Америка, Австралија, Саудиска Арабија, Југоисточна Азија. итн. Ние ќе бидеме на основните на напреден менаџмент и концепт на услуги за да обезбеди висок квалитет на производите и добра услуга за целиот производство на претпријатието. Го поздравуваме клиенти од целиот свет да соработуваат со нас.