• ico01 (1)

  цевка Annealing

 • ico02

  Нерѓосувачки Проверка на состојба

 • ico03

  Нерѓосувачки бар инспектор

 • abd2
 • Цевка од нерѓосувачки челик sakysteel factory.jpg
 • IMG_3349

ЗА НАС

Saky челик копродукции, Ltd е лоцирана во Jiangsu покраината. Компанијата е основана во 1995 година Сега компанијата опфаќа целосно 220.000 квадратни метри. Компанијата има вкупно вработени од 150, од ​​кои 120 се професионалци .На компанијата е постојано се проширува со работа, бидејќи тоа е основана. Сега компанијата ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи