4 × 8 fletë çeliku inox


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo Shenzhen
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet e fletë çeliku inox:

  Specifikimet: ASTM A240 / ASME SA240

  Grade:  304L, 316L, 409L, 321, 410, 420, 253SMA, 254SMO, 2205

  Gjerësia: 1000mm, 1219mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm, 2500mm, 3000mm, 3500mm, etj

  Length: 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm, etj

  Trashësia: 0.3 mm to 60 mm

  Sipërfaqe fund:  Hot rolled plate (HR), Cold rolled sheet (CR),2B, 2D, BA, NO.1, NO.4, NO.8, 8K, mirror, Chequered, embossed, hair line, sand blast, Brush, etching, SATIN (Met with Plastic Coated) etc.

  Forma: Coils, Foils, Rolls, Plain Sheet, Shim Sheet, Perforated Sheet, Chequered Plate, Strip, Flats, Blank (Circle), Ring (Flange) etc.

  Pse na zgjodhet ne :

  1. Ju mund të merrni materiale të përsosur sipas kërkesës tuaj në çmimin më pak të jetë e mundur.
  2. Ne gjithashtu ofrojmë Reworks, FOB, CFR, CIF, dhe derën për çmimet e ofrimit derë. Ne sugjerojmë që ju të bëni marrëveshje për të anijeve që do të jetë mjaft ekonomike.
  3. Materialet që ne ofrojmë janë plotësisht të verifikueshme, të drejtë nga certifikatë lëndë e parë provë për deklaratën përfundimtare dimensionale. (Raportet do të tregojë në kërkesë)
  4. e garanci për të dhënë një përgjigje brenda 24hours (zakonisht në të njëjtën orë)
  5. Ju ose mund merrni alternativa aksioneve, dërgesat mulli me minimizuar kohën prodhuese.
  6. Ne jemi të përkushtuar plotësisht për klientët tanë. Në qoftë se ajo nuk do të jetë e mundur për të përmbushur kërkesat tuaja pasi shqyrton të gjitha mundësitë, ne nuk do të largojnë ty nga bërë premtime të rreme të cilat do të krijojnë marrëdhënie të mira konsumatorëve.

  Saky STEEL'S Sigurimin e Cilësisë (duke përfshirë edhe shkatërrues dhe jo-destruktiv):

  1. Visual Dimension Test
  2. Mekanike shqyrtuar si elastik, zgjatim dhe reduktimin e zonës.
  3. Analiza Ndikimi
  4. Analiza kimike provim
  testi 5. zahmet
  6. vendosjes provë mbrojtja
  7. penetrant Test
  8. Intergranular korrozioni Testimi
  9. vrazhdësi Testing
  10. metalografi Experimental Test

   

  Saky STEEL'S Paketimi:

  1. Paketimi është mjaft i rëndësishëm veçanërisht në një rast të dërgesave ndërkombëtare në të cilat kalojnë ngarkesa përmes kanaleve të ndryshme për të arritur në destinacion përfundimtar, kështu që ne kemi vënë shqetësim të veçantë lidhur me paketimin.
  2. të Saky çeliku dal mallrat tona në mënyra të shumta në bazë të produkteve. Ne paketë produktet tona në mënyra të shumta, të tilla si,

  ss sheet pacakge

  More details of 4×8 stainless steel sheet

  Produkt 4 × 8 inox fletë çeliku
  teknikë ftohtë mbështjellë
  Trashësia 0.3mm për 6 mm
  gjerësi 1000mm, 1219,1250,1500mm, 2000mm ose përshtatur
  gjatësi 1000mm te 6000mm ose përshtatur
  Sipërfaqe No.1,2B, BA, HL, 4K, 8K
    5.jpg
  Në dispozicion Stock
  Size
    6.jpg
  Gradë 201,301,304,304L, 316.316 L, 317,317L, 310S, 321,347,409,410,420,630,904,2205,2507
  Aplikacion kitchware, dera, stolisje, ashensor, rezervuar uji, etj
  treg Middle-East Azia Juglindore, etj
  certifikatat ISO9001, MTPT është në dispozicion
  Incoterm FOB, CIF, CFR
  Kushtet e pagesës Pagesës = 10,000 USD, 30% T // T paraprakisht, të balancuar T / T para se të dërgesës.
  Payment=10,000 USD=50,000 USD,30% T//T in advance,balance against B/L.
  Payment=50,000 USD,30% T//T in advance,balance against L/C.
  Shipping FCL, LCL, Buck Ship, Express
  paketim Standard anije që lundron paketim të eksportit, PE film, kaci druri
  dorëzim 7 deri në 10 ditë për modelet, 15 deri në 20 ditë për prodhimin sipas sasisë së rendit
  kapacitet 500 ton në javë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products