Stainless çeliku bërryl


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai Ningbo Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Grade Datasheet i Stainless çelikut bërryl për strukturë çeliku:

  304 çelik inox përbërja kimike bërryl

  Gradë C% Si% Mn% P% S% Cr% ni% Mo% cu%
  304 = 0,08 = 1.0 = 2.0 = 0.045 = 0,03 18,0-20,0 8,0-10,0 - -

  304 SS bërryl vetitë mekanike:

  T * S Y * S fortësi zgjatim
  (Mpa) (Mpa) HRB HB (%)
  = 520 = 205 - - = 40

  Produktet kryesore SS bërryl nga sakysteel:

  tub çeliku inox bërryltub çeliku inox bërryl tub çeliku inox çmim bërryltub çeliku inox bërryl blej tub çeliku inox bërryltub çeliku inox bërryl

  Specifikimet e Stainless çeliku bërryl

   

  përshkrim i produktit
  lloj Stainless steel tub Butt-saldim Montimi (bërryl, Tee, Reducer, Kryqi, Cap, cung Ends)
  çelik fallsifikuara tub Montimi (bërryl, Tee, Kryqi, Union, bashkim, Outlet, Boss, unazë, Plug, Nipple)
  madhësi Seamless: DN15-DN600 (1/2 "-24")
  Ngjitur: DN200-DN2500 (8 "-100")
  Fallsifikuara: DN8-DN100 (1/4 "-4")
  Trashësi muri Sch5s-Sch160s XXS
  material 304 / L / H, 316 / L / H, 321 / H, 347 / H, 309 / S, 310S, 317L, 904L, 2205 / S31803
  standard ASME, MSS, EN, DIN, ISO, JIS, GB, SH, HG, JB, GD
  certifikatë ASME, ABS, BV, GL, TUV, CCS, TS, ISO
  Features Prodhimet tona janë të korrozioni dhe temperaturë të lartë rezistente
  Ne gjithashtu mund të prodhojnë specifika të tjera sipas kërkesave të klientëve
  Çmimin më të mirë / dorëzimit Prompt / High Quality
  paketim Rasti kompensatë, fumigated rast prej druri, paletë ose si për kërkesat e klientëve

  Inspektimi dhe Test

  1.100% PMI, Spectro kimike Aanlysis Test për Raw Material
  2.100% Dimension & Ekzaminimi Visual
  3. vetitë mekanike Test Përfshi Test tension, bie në sy Test (për seamless tub / tub) / fllanxhë Test (For ngjitur tub & Tube), ngurtësinë Test, përmbyset rrafshim Test
  4.100% Test hidrostatike ose 100% Test jo-destruktiv (ET apo UT)
  5.Radiographic Test për ngjitur tub (do të jetë përputhje me specifikim, ose do të jetë siç është rënë dakord midis blerësit dhe shitësit)
  6.Straightness test (opsionale)
  7.Roughness test (opsionale)
  8.Intergranular korrozionit test (opsionale)
  9.Impact test (opsionale)
  10.Grain Size Përcaktimet (opsionale)
  SHËNIME: të gjitha testet dhe të rezultojë INSPEKTIMI duhet të tregoi në raportet sipas standardeve dhe specifikim.

  Stainless steel ELB ow Paketimi:

  sakysteel Stainless çeliku bërryl s are packed and labeled according to the regulations and customer’s requests. Great care is taken to avoid any damage which might otherwise be caused during storage or transportation.

  45 shkallë bërryl rruge çelikStainless steel ELB ows çelik bërryl përshtatshëmStainless steel ELB ows tub çeliku inox bërrylStainless steel ELB ows

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!